Sprendimai

Projektuojame ir įrengiame išmaniuosius namus.

Mūsų turimi sprendimai (Smart Home) lengvai pritaikomi įvairioms patalpoms: butams, kotedžai, gyvenamiesiems namams, barams, restoranams, konferencijų salėms ir verslo patalpoms.
Šiuolaikiniai namai sunkiai įsivaizduojami be išmaniųjų technologijų, kitaip – “išmanių namų” sistemų. Išmanieji namai paprastai ir saugiai valdomi iš skirtingų vietų ir būdais.
Išmaniojo namo sistemas galite valdyti per telefoną, kompiuterį, planšetę ar įrengtus name mygtukus, valdymo paneles.
Nesvarbu kur Jūs esate – namie, darbe ar atostogose – visada galėsite prisijungti prie sistemos ir stebėti bei valdyti skirtingas namų sistemas.
Mūsų komanda siūlo kompleksinius išmaniojo namo sprendimus ir paslaugas, skirtus įgyvendinti protingo namo sistemą.

Smart Šildymo sistemos optimizavimas.

Šildymo sistemos Smart įrengimo variantai yra: Kai šildymo sistema dar planuojama įsirengti ir kai šildymo sistema jau yra įrengta.
Kai šildymo sistema dar planuojama, tuomet galime paruošti projektus, kurie pilnai tiks ir bus suderinti su Smart sistemomis.
Tai būtų šildymo katilo parinkimas, kolektorinės spintų projektavimas, reikiamų elektros lizdų įrengimas, temperatūros sensorių vietų projektavimas
ir įrengimas bei pritaikymas visų įrenginių bendravimui tarpusavyje.
Kai šildymo sistema jau yra įrengta ir pilnai veikianti, tuomet parinksime tam tikrus ir reikiamus Smart modulius ir patalpų daviklius,
kurių pagalba bus optimizuotas ir automatizuotas namo šildymo sistemos darbas.

Smart Vėdinimo sistemos optimizavimas.

Šiuolaikiniai namai sunkiai įsivaizduojami be vėdinimo sistemų. Mūsų specialistai gali suprojektuoti būsto efektyvią vėdinimo sistemą
ir jos valdymą automatizuoti bei pritaikyti išmaniajam namui ir jo įrenginiams.
Vėdinimo sistemos įrengimas susideda iš keleto etapų:
1. Pagal turimą patalpų planą ir žinoma gyventojų skaičių atliekami oro padavimo ir ištraukimo skaičiavimai;
2. Aptariamas ir projektuojamas vėdinimas WC, Vonios ir pagalbinėms patalpoms;
3. Suderinamas rekuperatoriaus įrenginio montavimo vieta, oro reguliavimo spintos bei oro paėmimo ir išmetimo kanalai;
4. Reikiamų įrenginių užsakymas (Rekuperatorius, oro dėžės, sklendės, valdikliai, difuzoriai ir pan), išmaniųjų įrenginių užsakymas ir pritaikymas;
5. Atliekami visi montavimo bei instaliavimo darbai;
6. Reikiamų taisyklių pritaikymas pagal klientų poreikį ir apmokymas jomis naudotis keičiantis pradiniams poreikiams. Suteikiamos konsultacijos sistemų valdymo, atnaujinimo klausimais.

Smart apsaugos sistema.

Galime suprojektuoti apsaugos sistemą taip, kad ji veiktų automatiškai ir informuotų jus apie įvykius ir jų seką el.paštu ar SMS pagal Jūsų poreikius.
Jūs galėsite stebėti bendrą namo situaciją, dūmų detektorius, šilumos kaitą, vandens nuotėkio grėsmes, judesio, triukšmo, drėgnumo sensorius.
Taip pat, turimi sprendimai yra suderinami su visomis šiuo metu veikiančiomis apsaugos kompanijomis, todėl į kiekvieną įvykį būtų reaguojama nedelsiant ir automatiškai.

Smart vaizdo stebėjimo sistema.

Galime suprojektuoti vaizdo kamerų stebėjimo sistemas. Dirbame su Hikvision kameromis ir jų sprendimais.
IP kameros bus suintegruotos į bendrą namo smart sistemą ir vaizdą galėsite stebėti per bendrą išmaniojo namo sistemą. Tai labai patogu, nes nereikės skirtingų atskirų programų.
Taip pat pagal kamerų perduodamą informaciją, bus galima aktyvuoti apšvietimą, atidaryti vartus ar duris ir pan.

Smart vejos laistymo sistema.

Projektuojame vejos laistymo sistemas ir pritaikome jas pagal kliento ar namo kiemo planą.
Smart vejos sistema veiktų automatiškai ir tik tada kada reikia. Tam būtų matuojami oro drėgnumo santykis bei temperatūra, pagal reikiamas taisykles veiktų vejos laistymas.
Ši sistema padėtų ne tik automatizuoti vejos laistymo darbus, bet tuo pačiu sutaupytų tiek Jūsų laiką, tiek vandens sąnaudas.

Smart vaikų kontrolės sistema.

Kiekviena šeima puikiai supranta, kad vaikų saugumas ir auklėjimas yra vienas iš svarbiausių dalykų.
Mūsų turimi sprendimai leidžia valdyti el. įrenginius telefonu bei automatiškai pagal laiką. Jūs galėsite valdyti savo vaikų kompiuterius, garso įrangą, TV ir kt.
Labai svarbu ir Jūsų mažylių saugumas, tam galime panaudoti Smart sprendimus ir išjungti elektros lizdų įtampą, kad žaidžiantys mažyliui būtų saugūs.

Smart fasado ir kiemo apšvietimo sistema.

Galime padėti suprojektuoti namo vidaus, fasado ir kiemo Smart apšvietimo sistemas. Jos veiktų automatiškai, kai sutemsta įsijungtų automatiškai ir išsijungtų pradėjus švisti.
Namie esančių šviestuvų valdymas labai patogus, kai išeinate iš namų, nereikia rūpintis ar visur šviesos išjungtos.
Sprendimas – kad įjungtus apsaugos sistemą išsijungtų visi patalpų šviestuvai.
Papildomai galima suprojektuoti apšvietimo Smart sistemą, kuri imituotų Jūsų gyvenimą name, kai Jūs atostogaujate ar esate išvykę.
Smart modulių dėka, galima sukurti jaukią aplinką gyvenant ir specialią vykstant vakarėliams ar gimtadieniams.

Smart namo saugumo sprendimai.

Galime suprojektuoti apsaugos sistemas dujų ir vandens nuotėkiui stebėti, informuoti bei likviduoti.
Įvykus, vienam iš paminėtų įvykių būtų automatiškai uždaromas vandens ar dujų tiekimas bei informuojamas klientas.

Nestandartiniai Smart namo įrengimo sprendimai.

Turime patirties ir galime pasiūlyti įvairiausius išmaniųjų namų sprendimus pagal klientų poreikius.
Nuo standartinių paketų tokių kaip šildymo, vėdinimo, apšvietimo, vaikų kontrolės, saugumo ir pan.
Bet tuo pačiu galime suprojektuoti ir tokius sprendimus, kaip: pirties valdymas, baseino šildymas, stoginių ar žaliuzių valdymas ir pan.

         Išmaniojo namo privalumai.

NAUDINGA
Racionalus šildymo, vėdinimo, apšvietimo ir elektros prietaisų naudojimas, energijos taupymas, atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas.

KOMFORTIŠKA
Pastovaus būsto mikroklimato palaikymas, pažangus apšvietimas, įvairių procesų automatinis valdymas ir kitos naudingos funkcijos.

SAUGU
Integracija su būsto apsaugos sistemomis, sklendžių ir elektros prietaisų valdymas, informaciniai pranešimai, monitoringas, žmonių buvimo patalpose imitavimas

LANKSTU
Racionalus šildymo, vėdinimo, apšvietimo ir elektros prietaisų naudojimas, energijos taupymas, atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas.

PATOGU
Patogus ir suprantamas visų būsto sistemų valdymas, lankstumas, scenarijai, valdomų taškų apjungimas bei nuotolinis valdymas

PAPRASTA
Individualios valdymo sąsajos, skirtingos vartotojų grupės, lengvas sistemos keitimas arba papildymas naujomis funkcijomis pasikeitus gyventojų poreikiams.

Planuojate įsirengti išmaniuosius namus?